План-конспект уроку Розмітка тонкого листового металу
Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю із роздачі дидатичних карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50−70% карток учням, із іншими працюю в усній формі. Для цого виношу на опитування такі запитання: Чому метав нагрівають перед прокаткою? Які види тонкого листового метулу ві знаєте? Який листовий метав називають жестю? Де використовують тонкий листовий метал? Мета… Читати ще >
План-конспект уроку Розмітка тонкого листового металу (реферат, курсова, диплом, контрольна)
Міністерство освіти України.
Криворізький державний педагогічний університет.
Індустріаліно-педагогічний факультет.
План — коспект уроку із теми:
Розмітка тонкого листового металу.
Розробив: ст.гр.ТПІА-00−1.
Кривов Д.Л.
Перевірила: Гура Л.В.
Кривий Ріг.
Урок№ 1 клас 5-а дата: 25.02.2004.
Тема: ромітка тонкого листового металу.
Мета: Дидактична: дати основні поняття про розмітку та види інструментів для розмітки. Виховна: виховати у дітей працелюбність та уважність. Розвиваюча: розвинути у дітей просторове уявлення.
Міжпредметні зв’зки: із геометрією, кресленням, малюванням, фізикою.
Наочність: плакати.
Об’кт роботи: розгортка коробки.
Тип уроку: комбінований Хід уроку:
І. Організаційний момент:
Я запрою учнів до класу, відмічаю відсутніх й перевіряю підготовку класу до заняття: щоденники, зошити, олівець, ручку, спнцодяг.
ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу:
Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю із роздачі дидатичних карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50−70% карток учням, із іншими працюю в усній формі. Для цого виношу на опитування такі запитання: Чому метав нагрівають перед прокаткою? Які види тонкого листового метулу ві знаєте? Який листовий метав називають жестю? Де використовують тонкий листовий метал?
ІІІ. Мотивації й актуалізації.
Від того, наскільки точно якщо виконана розмітка, залежить якість деталі й кількість видходів.
ІV. Викладання нового матеріалу.
Переходжу безпосередньо до викладання нового матеріалу.
Розміткою називається нанесення на обробляєму деталь чи заготівлю так званих розміточних рисок, котрі й визначають контури деталі, чи місця, яку потрібно обробити.
Основне призначення розмітки заключається в указанні границь, до які потрібно обробляти заготовку.
Інстументи для зозмітки: слюсарна лінійка, чертилка, циркулі зі знімними ніжками, транспортир й т.д.
Основною відмінністю від розмітки з дерева є ті, що малюнок, нанесень на сталь олівцем не залишається, а тому використовується чертилка.
Правильне тримання чертилки:
IV. Закріплення вивченого матеріалу:
Для закріплення вивченого матеріалу ставлю такі запитання: Коли називається розміткою? Які інструменти для розмітки ві знаєте? Чим відрізняється розмітка по металу від розмітки по дереву?
V. Практична робота:
а) Вступний інструктаж:
У вступному інструктажі нагадую дітям про типи ліній й првила їхнього застосування.
б) Поточний інструктаж:
Під годину роботи обходжу робочі місця, звертаю увагу на робочу позу, правильним застосуванням інструменту й т.д.
Якщо більшість учнів допускає помилки у виконанні роботи, зупиняю робочий процес й проводжу ще один інструктаж.
в) Зеключний інструктаж:
Проводжу ануліз виконаної роботи, висталляю оцінки.
VI. домашнє завдання.
Виконати розгортку із картону.