Виготовлення аплікації з насіння (урок з трудового навчання)
ІІІ. Ознайомлення з завданнями, які ставляться на уроці. І насіннячко збирали Для цієї роботи. (Виконують рухи). Пшениці озимі повивали Потім сіла при людській путі. Які дари осені ми використаємо для аплікації? Хоч слабі у нас ще руки, Та душа завзята. Ми дітвора українська Хлопці і дівчата. І. Перевірка готовності учнів до уроку. Який етап роботи найбільше сподобався. Будемо працювати за такими… Читати ще >
Виготовлення аплікації з насіння (урок з трудового навчання) (реферат, курсова, диплом, контрольна)
УРОК Виготовлення аплікації з насіння (урок з трудового навчання) Тема. Виготовлення аплікації з насіння.
Мета. Вчити учнів зображати аплікацію на папері, розвивати мислення, творчі здібності, уявувиховувати бережливе ставлення до природи Прилади і матеріали: папір, насіння клей, олівці.
Хід уроку
І. Перевірка готовності учнів до уроку.
ІІ. Ознайомлення учнів з правилами безпечної поведінки при виконання практичної робот.
Аплікація із гарбуза та мака
ІІІ. Ознайомлення з завданнями, які ставляться на уроці.
-.Сьогодні ми з вами будемо справжніми народними умільцями, які хочуть принести користь своїй Україні.
Будемо працювати за такими словами:
Ми дітвора українська Хлопці і дівчата.
Хоч слабі у нас ще руки, Та душа завзята.
Давайте виконаємо аплікацію. Але що ж ми використаємо для неї? Дари нам принесла пора року… (осінь) Проблемне завдання:
Які дари осені ми використаємо для аплікації?
Підказка:
Осінь брала відра золоті.
Пшениці озимі повивали Потім сіла при людській путі.
Аплікація із насіння дині.
І насіння дітям роздавала.
Учні вирішують проблемне завдання з допомогою підказки.
— Так, ми сьогодні будемо виготовляти аплікацію з дрібного насіння (показую готовий виріб для учнів).
А які ми аплікації вже виготовляли? З чого? (учні пригадують, вчитель показує аплікації, які були виготовлені раніше).
Проблемне завдання:
-.Для чого можуть нам знадобитись вміння, які ми здобудемо сьогодні?
Де ви бачили вироби, на яких є викладено насіння? (Вчитель показую оберіг).
ІV. Складання проектів роботи.
Учні складають свої проекти роботи.
V. Практична робота.
-.Давайте створите свої маленькі групи — майстерні, виберете в кожній групі найдосвідченішого умільця, який буде допомагати іншим учням і будемо працювати. Вчителька буде у вас радником-консультантом.
Фізкультхвилинка.
Ми у полечко ходили:
" Раз, два, трираз, два, три,.
І насіннячко збирали Для цієї роботи. (Виконують рухи).
-.В якій групі будуть найкращі композиції, та група одержить медальку: «НАЙСТАРАННІШИЙ» .
Учні закінчують роботу, кур'єри підходять до вчителя. Щоб показати свої роботи.
Підсумок уроку
-.Чи цікаво було на уроці?
-.Який етап роботи найбільше сподобався.
Учні організовують вставку робіт.